Gwintownik M8 - bit uniwersalny HSS SGE 1/4" DIN 3126. Przeznaczony do stosowania z wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami. Gwintownik umożliwia wiercenie pod gwintowanie, gwintowanie i usuwanie zadziorów przy jednym przejściu z użyciem oleju do obróbki skrawaniem.
Komplet 2-sztukowy posiada gwintownik wstępny z nakrojem A ( 6-8 zwojów w części wcinającej) i wykańczający z nakrojem C ( 2-3 zwoje w części wcinającej).
Narzynka marki FANAR. Skuteczne narzędzie skrawające do wykonywania gwintów zewnętrznych. Narzynki wykonane z wysokiej jakości stali HSS zapewniają trwałość i wysoką odporność na uszkodzenia.
Czarna opaska kablowa o długości 280mm i szerokości 3,6mm. Solidne opaski zaciskowe Bradas gwarantują trwałość, dzięki odporności na promieniowanie UV. Opakowanie zawiera 100 sztuk.
Frez do zaokrągleń opracowany z myślą o krawędziach. Można go stosować zarówno w przypadku krawędzi z tworzywa sztucznego, jak i z litego drewna. Bardzo łatwy montaż za pomocą jednej śruby.
Moduł transportowy do KAPEX zwiększa mobilność pilarki i zmniejsza wysiłek potrzebny do jej transportu. Zamontowane kółka umożliwiają łatwy i szybki transport pilarki z punktu A do punktu B: Wystarczy złożyć pilarkę, założyć prowadnicę do obcinania długich elementów i można ruszać.
Specjalny kształt w połączeniu z pęczniejącymi „kieszeniami klejowymi” i bocznymi rowkami wzdłużnymi, sprawiają, że łączniki pewnie trzymają. Absolutnie stabilne połączenia, odporne na wykręcanie. Do tego, znacznie szybsza obróbka: dzięki ogranicznikom pierwszy otwór można łatwo umiejscowić i precyzyjnie wyciąć. Elementy zostają połączone szybko i dokładnie oraz równo z krawędzią. System DOMINO dopuszcza również drobne niedokładności przy dalszych otworach.