Wysyłka w 24h
Towar zamówiony do 12:00 i opłacony szybkim przelewem wysyłamy tego samego dnia
|
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200zł
|
Dotacje unijne
Kompleksowa obsługa dotacji Unijnych. Od wielu lat pomagamy w przygotowaniu ofert do uzyskania dotacji z UE i UP
|
+48 695 350 281
Infolinia dostępna:
pn-pt 7:00 - 17:00, sb 9:00 - 13:00
RSS

Blog

Jak wybrać odpowiednią tarczę do cięcia drewna?
Jak wybrać odpowiednią tarczę do cięcia drewna?
Obecnie na rynku możemy znaleźć szeroki wybór tarcz do cięcia drewna. Jednak na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tarczy? Wszystko zależy od tego jak stosowana ma być tarcza pilarska. Niezwykle ważną rolę odgrywa jej średnica, ilość zębów, ich budowa i kąt natarcia czy materiał z jakiego tarcza została wykonana.
Tarcze diamentowe - rodzaje
Tarcze diamentowe to narzędzia o wyjątkowo szerokim zastosowaniu. Z ich pomocą wykonamy zarówno cięcia proste jak i precyzyjne. Ze względu na swoją budowę takie tarcze są niezastąpione w cięciu metalu, stali nierdzewnej, ceramiki, gresu, betonu, kamienia, klinkieru, glazury, szkła, czy asfaltu. Tarcze diamentowe dzielimy na tarcze diamentowe do cięcia na mokro oraz tarcze diamentowe do cięcia na sucho. Tarcze do cięcia na mokro wymagają obfitego zwilżenia wodą przed i podczas pracy dla zachowania swoich właściwości. Tarcze diamentowe możemy też podzielić na tarcze diamentowe ciągłe, tarcze diamentowe segmentowe, tarcze diamentowe turbo i tarcze diamentowe do szlifowania.
Prace instalacyjne
Prace instalacyjne
Na skutek wprowadzenia nowych technologii – takich jak pompy ciepła, instalacja solarne i fotowoltaiczne – branża instalatorska staje przed coraz większymi i kompleksowymi wyzwaniami. Profesjonaliści potrzebują kompaktowych, solidnych i poręcznych narzędzi ułatwiających ich codzienną pracę – w sprawdzonej jakości Metabo.
Układanie podłóg i glazurnictwo
Układanie podłóg i glazurnictwo

W przypadku układania podłóg nasza wizja bezprzewodowego placu budowy stała się już prawie rzeczywistością: oprócz znanego asortymentu narzędzi akumulatorowych do wiercenia i wkręcania wkrętów od dawna dostępne są wydajne piły tarczowe oraz wyrzynarki. Specjalnie do układania podłóg uzupełni...

System poziomowania DELTA – małe ulepszenia, dla wielkich rezultatów
System poziomowania DELTA – małe ulepszenia, dla wielkich rezultatów
Systemy poziomujące są skuteczną pomocą dla osób, które układają płytki. Eliminują one różnice w płaszczyźnie, które powstają pomiędzy płytkami.
Układanie paneli laminowanych

Dzięki łatwemu w obsłudze, zatrzaskowemu systemowi montażowemu panele laminowane i parkiety są coraz bardziej popularne, a układanie podłogi z paneli jest łatwiejsze i zajmuje mniej czasu, dzięki czemu nie potrzeba wielkiego wysiłku aby szybko odnowić pomieszczenie mieszkalne i nadać mu całkowicie n...

Najlepsze otwornice diamentowe - ranking TOP 3
Najlepsze otwornice diamentowe - ranking TOP 3
Wybór odpowiedniej otwornicy wyeliminuje ryzyko uszkodzenia obrabianego elementu, a tym samym ponoszenie strat.
Milwaukee — jedne z najlepszych narzędzi na świecie
Milwaukee — jedne z najlepszych narzędzi na świecie
Narzędzia Milwaukee to spełnienie wysokich standardów, solidność i niezaprzeczalna trwałość. Na rynku przodują, dzięki takim rozwiązaniom jak bezszczotkowe silniki POWERSTATE, opatentowany system REDLINK
Architektura ogrodów i krajobrazu
Architektura ogrodów i krajobrazu
Do zadań w zakresie architektury ogrodów i krajobrazu zalicza się również utwardzanie nawierzchni, układanie płytek ceramicznych czy budowanie stopni i murów. Posiadamy w tym celu zróżnicowaną ofertę składającą się z takich narzędzi jak szlifierki kątowe, młotowiertarki, wkrętarki, młoty kujące, nożyce do żywopłotów, mieszarki, pompy i hydrofory.
Dekarstwo i konstrukcje drewniane
Dekarstwo i konstrukcje drewniane
Przygotowanie i produkcja belek i elementów drewnianych przenosi się coraz częściej do stacjonarnych centrów obróbczych. Jednocześnie na znaczeniu zyskuje montaż na miejscu, co oznacza wysokie wymagania wobec rzemieślników – szczególnie w przypadku izolacji cieplnej, akustycznej oraz uszczelniania. Potrzebne do tego są przenośne, solidne i precyzyjne maszyny.
Filtruj
Sortuj
Widok