Infolinia: pn-pt 7:00 - 17:00, sb 9:00 - 13:00 +48 695 350 281  

Ściski stolarskie kątowe

Sortuj po
Wyświetl na stronie
Filtruj i znajdź produkt Ukryj filtry
Filtruj i znajdź produkt Ukryj filtry
VOREL 38751

Ścisk stolarski kątowy 65x70mm

Do mocowania elementów łączonych pod kątem 90 stopni.
68,50
zł brutto
Polecany przez: 1 kupujących
WOLFCRAFT 3051000

Ściski kątowe sprężynowe (2 szt.) WOLFCRAFT WF3051000

Szybkie i łatwe mocowanie desek i ram pod kątem 90° np. przy montażu półek, małych szafek i ram.
41,16
zł brutto

Ściski stolarskie kątowe — zastosowanie

Ściski stolarskie kątowe/narożnikowe to narzędzie niezbędne w każdym warsztacie. Zaprojektowane zostały w sposób umożliwiający obejmowanie dwóch elementów o różnych wymiarach. Ściski stolarskie kątowe przeznaczone są do montażu połączeń pod kątem 90 stopni i łączenia elementów prostopadle. Pozwalają na wyjątkowo precyzyjną obróbkę różnych materiałów. Ściski stolarskie kątowe w warsztatach zazwyczaj przymocowywane są do stołów. Gwarantują dużą siłę nacisku, dzięki czemu mogą posłużyć jako imadło.

Ścisk stolarski kątowy jest niezastąpiony przy obróbce i klejeniu pod kątem prostym. Znacznie ułatwia ukośne przecinanie elementów przeznaczonych do połączeń oraz połączenia w kształcie T. Ściski stolarskie kątowe często wykorzystywane są również przez majsterkowiczów. Rewelacyjnie sprawdzą się przy naprawie półek czy klejeniu ram i narożników mebli.

W naszym sklepie znajdziecie ściski stolarskie kątowe do każdego rodzaju zastosowań. Ściski stolarskie kątowe wykonane z wysokiej jakości aluminium zapewnią precyzyjne efekty pracy i długą żywotność. Ścisk stolarski kątowy Staco o wyjątkowo solidnej konstrukcji sprawdzi się przy wymagających zadaniach. Przy budowie czy naprawie szaf i półek idealny będzie ścisk stolarski kątowy Wolfcraft. Zadowalające rezultaty przyniesie również praca ze ściskiem stolarskim kątowym Vorel z dodatkowymi przyciskami do szybkiego przesuwu z pominięciem gwintu.

Filtruj
Sortuj
Widok