Wysyłka w 24h
Towar zamówiony do 12:00 i opłacony szybkim przelewem wysyłamy tego samego dnia
|
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200zł
|
Dotacje unijne
Kompleksowa obsługa dotacji Unijnych. Od wielu lat pomagamy w przygotowaniu ofert do uzyskania dotacji z UE i UP
|
+48 695 350 281
Infolinia dostępna:
pn-pt 7:00 - 17:00, sb 9:00 - 13:00

Agregaty prądotwórcze

Sortuj po
Filtruj i znajdź produkt Ukryj filtry
Filtruj i znajdź produkt Ukryj filtry
 Agregat prądotwórczy RIPPER 230V 3 KW

Agregat prądotwórczy RIPPER 230V 3 KW

Przenośny agregat prądotwórczy to niezbędnik tam gdzie potrzebne jest pewne źródło prądu. Wyposażony w ulepszony regulator napięcia AVR 2 generacji. Zapewnia skuteczne tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
2720,-
zł brutto
Agregat prądotwórczy CATA 2,8 kW

Agregat prądotwórczy CATA 2,8 kW

Generator prądu CATA wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje cichą i oszczędną pracę. Regulator napięcia i 100% miedziane uzwojenie zapewniają długie bezawaryjne użytkowanie wszędzie gdzie niezbędne jest pewne źródło prądu.
1626,43
zł brutto

Agregaty prądotwórcze - szerokie zastosowanie - sprawdź do czego mogą się przydać.

Agregaty prądotwórcze można wykorzystać w wielu sytuacjach. Jedną z nich jest budowa, kiedy to urządzenie może okazać się niezbędne do wykonania wielu prac, w momencie kiedy na działce nie mamy jeszcze dostępu do prądu. Innym zastosowaniem jest korzystanie z agregatu w swoim garażu czy przydomowym warsztacie. Nie obciążymy dzięki niemu domowej instalacji. Agregaty wykorzystywane są także podczas imprez plenerowych oraz w warunkach polowych. Warto posiadać również taki agregat gdy mamy do czynienia z urządzeniami, w przypadku których brak prądu może okazać się niebezpieczny w skutkach, ale i kosztowny. Mowa tu o komputerach, instalacjach alarmowych, żródłach ciepła lub urządzeniach chłodzących. 

Filtruj
Sortuj
Widok